0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain Copa del Rey
بارسلونا
-
-
CF Valencia
بازی شروع نشده است
23:30
  Germany DFB Pokal
لیپزیگ
-
-
بایرن مونیخ
inprogress
22:30
  International Youth U20 World Cup, Group E
France
2
0
Saudi Arabia
Finished
20:30
Panama
1
1
Mali
Finished
20:30
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
5
0
AFC Eskilstuna
Finished
18:30
BK Hacken
1
2
IFK Goteborg
Finished
18:30
Helsingborgs IF
1
1
Falkenbergs FF
Finished
20:30
  Italy سری آ
بولوگنا
-
-
ناپولی
inprogress
23:00
Frosinone Calcio
0
0
کیه وو
Finished
20:30
  Denmark Superligaen, Championship round
FC Copenhagen
1
3
FC Nordsjaelland
Finished
19:30
FC Midtjylland
1
2
Esbjerg FB
Finished
19:30
Odense Boldklub
0
2
Broendby IF
Finished
19:30
  Switzerland Super League
FC Basel 1893
4
1
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
21:30
FC Lugano
3
3
Grasshopper Club Zurich
Finished
21:30
BSC Young Boys
4
0
FC Luzern
Finished
21:30
FC Zurich
-
-
FC ST Gallen 1879
inprogress
21:30
FC Sion
0
1
FC Thun
Finished
21:30
  International Youth U20 World Cup, Group F
Argentina
-
-
South Africa
inprogress
23:00
Portugal
1
0
Korea Republic
Finished
18:00
  Portugal Taca de Portugal
Sporting CP
1
1
FC Porto
inprogress
20:45
  Scotland Scottish Cup
Heart of Midlothian
1
2
Celtic Glasgow
Finished
18:30
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
Shabab AL Ahli Dubai Club
-
-
Fujairah FC
inprogress
22:30
Emirates Club
-
-
Sharjah FC
inprogress
22:30
Dibba AL Fujairah
-
-
Baniyas SC
inprogress
22:30
  Japan J.League
Cerezo Osaka
1
0
FC Tokyo
Finished
10:30
Consadole Sapporo
0
0
Gamba Osaka
Finished
09:30
Shimizu S-Pulse
4
3
Vegalta Sendai
Finished
09:30
  Russia Football National League
FC Tambov
2
1
FC Zenit-2 ST Petersburg
Finished
16:30
FC Nizhny Novgorod
3
1
FC Mordovia Saransk
Finished
16:30
FC Baltika Kaliningrad
1
1
FC Tyumen
Finished
16:30
FC Fakel Voronezh
0
0
FC Tom Tomsk
Finished
16:30
FC Spartak-2 Moscow
1
1
PFC Sochi
Finished
16:30
FC Khimki
2
1
FC Luch
Finished
16:30
FC Sibir Novosibirsk
0
0
FC Krasnodar-2
Finished
14:30
FC Shinnik Yaroslavl
4
2
FC Avangard Kursk
Finished
16:30
FC Armavir
2
0
FC Ska-Khabarovsk
Finished
16:30
FC Rotor
1
2
FC Chertanovo Moscow
Finished
16:30
  Korea Republic K-League 1
Seongnam FC
1
4
Ulsan Hyundai
Finished
14:30
Gangwon FC
0
1
Jeju United
Finished
14:30
Pohang Steelers
0
0
FC Seoul
Finished
12:30
  International International Friendly Games, Women
England
2
0
Denmark
Finished
16:30
France
3
0
Thailand
Finished
18:30
  Belarus Vysshaya League
FC Dinamo Brest
-
-
Neman Grodno
بازی شروع نشده است
22:15
Slavia Mozyr
2
0
Torpedo Minsk
Finished
19:45
FC Minsk
0
3
FC Gorodeya
Finished
17:45
  Ecuador Serie A
CD Universidad Catolica
1
0
CD America De Quito
Finished
02:30
Barcelona SC
2
0
CD Olmedo
Finished
05:00
  Ireland First Division
Longford Town
-
-
Athlone Town
inprogress
23:00
  Spain LaLiga 2
CA Osasuna
2
0
Las Palmas UD
Finished
20:30
CF Rayo Majadahonda
0
0
Cordoba CF
Finished
18:30
Sporting Gijon
0
2
Albacete Balompie
Finished
20:30
  Sweden Superettan
IK Frej Taby
1
1
Varbergs Bois
Finished
18:30
Syrianska FC
1
0
IF Brommapojkarna
Finished
18:30
Jonkopings Sodra IF
2
0
IK Brage
Finished
20:30
Halmstads BK
3
0
Degerfors IF
Finished
18:30
  USA Major League Soccer
Orlando City SC
0
1
Los Angeles Galaxy
Finished
03:30
Los Angeles FC
4
2
Montreal Impact
Finished
07:00
Real Salt Lake
2
1
Atlanta United FC
Finished
05:30
  Turkey Super Lig
Atiker Konyaspor 1922
0
0
Akhisar Belediyespor
Finished
20:30
  Netherlands Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
Sparta Rotterdam
-
-
De Graafschap
inprogress
23:15
RKC Waalwijk
0
0
GO Ahead Eagles
Finished
21:00
  Italy Serie B, Promotion Playoffs
Benevento Calcio
-
-
AS Cittadella
بازی شروع نشده است
23:30
  Norway Eliteserien
Valerenga IF
0
3
Lillestrom SK
Finished
20:30
  USA USL, Championship
New York Red Bulls II
1
2
North Carolina FC
Finished
03:30
  Brazil Brasileiro Serie A
Botafogo FR RJ
-
-
SE Palmeiras SP
بازی شروع نشده است
23:30
  China Chinese Super League
Hebei China Fortune
3
2
Jiangsu Suning FC
Finished
16:05
Beijing Renhe
2
1
Tianjin Teda
Finished
12:00
Wuhan Zall FC
2
1
Tianjin FC
Finished
16:05
Tianjin FC
-
-
Wuhan Zall FC
بازی شروع نشده است
16:05
  Denmark 2nd Division, Relegation Group
BK Frem
1
2
BK Marienlyst
Finished
16:30
Hillerod Fodbold
2
2
Dalum IF
Finished
15:30
Tarup-Paarup IF
1
2
Odder Igf
Finished
15:30
Vejgaard BK
1
0
Slagelse BI
Finished
15:30
FC Sydvest 05 Tonder
1
2
Kjellerup IF
Finished
16:30
  Brazil Brasileiro Serie B
CRB AL
1
1
Vila Nova FC GO
Finished
02:45
SC Recife PE
3
2
Londrina EC PR
Finished
05:00
Coritiba FC PR
2
1
Cuiaba EC MT
Finished
18:30
  Korea Republic K-League 2
FC Anyang
2
1
Seoul E-Land FC
Finished
14:30
Suwon FC
2
0
Daejeon Citizen FC
Finished
12:30
  Russia Youth League
Lokomotiv Moscow
6
1
FK Ufa
Finished
13:30
FC Zenit ST Petersburg
4
2
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
13:30
CSKA Moscow
3
0
Samara Kryliya Sovetov
Finished
15:30
FC Orenburg
0
2
FC Spartak Moscow
Finished
14:30
FK Krasnodar
3
0
Rubin Kazan
Finished
12:30
Dinamo Moscow
1
0
Arsenal Tula Youth
Finished
13:30
FC Akhmat Grozny
1
1
FK Rostov
Finished
16:30
  Saudi Arabia Saudi Professional League, Rel/Prom Playoffs
AL Khaleej Saihat FC
1
0
AL Hazem FC
Finished
00:00
  Japan J.League 2
Kyoto Sanga FC
2
0
Renofa Yamaguchi
Finished
09:30
V-Varen Nagasaki
1
0
Tokushima Vortis
Finished
09:30
Ehime FC
0
1
Mito Hollyhock
Finished
12:30
Tokyo Verdy
1
1
JEF United Ichihara Chiba
Finished
10:30
FC Ryukyu
2
1
Niigata Albirex
Finished
15:00
Ventforet Kofu
2
1
Yokohama FC
Finished
11:30
  Czech Republic 1. Liga, Relegation Round
1 FC Slovacko
2
0
MFK Karvina
Finished
19:30
Bohemians Prague 1905
1
1
SFC Opava
Finished
19:30
1 FK Pribram
3
2
FK Dukla Prague
Finished
19:30
  Peru Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
3
2
Real Garcilaso
Finished
01:00
Sporting Cristal
2
3
FBC Melgar
Finished
20:45
Universidad Cesar Vallejo
1
0
Carlos Mannucci
Finished
05:30
  Croatia 1. HNL
NK Slaven
-
-
HNK Rijeka
inprogress
22:30
  Chile Primera Division
Everton De Vina Del Mar
0
0
Huachipato
Finished
05:00
Cobresal
4
1
Coquimbo Unido
Finished
02:30
CD Antofagasta
-
-
Deportes Union La Calera
inprogress
23:15
  Hungary Magyar Kupa
Budapest Honved FC
-
-
Vidi FC
inprogress
22:00
  Singapore Premier League
Warriors FC
3
2
Hougang United FC
Finished
17:00
Tampines Rovers FC
1
1
Geylang International FC
Finished
17:00
  Denmark 1st Division
Silkeborg IF
2
0
Nykoebing FC
Finished
16:15
FC Helsingoer
1
2
Lyngby BK
Finished
16:15
Naestved BK
1
1
Thisted FC
Finished
16:15
FC Fredericia
2
2
Hvidovre IF
Finished
16:15
HB Koege
3
1
FC Roskilde
بازی شروع نشده است
16:15
Viborg FF
4
0
Fremad Amager
Finished
16:15
  Finland Veikkausliiga
Hifk
1
1
FC Inter Turku
Finished
18:30
Rovaniemi Palloseura
1
1
Seinajoen JK
Finished
18:30
  Slovenia PrvaLiga
NK Domzale
2
1
NK Maribor
Finished
18:15
NK Aluminij Kidricevo
1
0
NK Olimpija Ljubljana
Finished
20:25
NK Rudar Velenje
2
2
NK Triglav Kranj
Finished
20:25
NK Krsko
3
2
ND Gorica
Finished
20:25
NS Mura
1
1
NK Celje
Finished
20:25
  Spain Copa del Rey Juvenil
Sevilla FC
2
3
Levante UD
Finished
13:30
FC Barcelona
3
0
Granada Cf
Finished
14:30
  Iceland Urvalsdeild
KA Akureyri
2
0
IBV Vestmannaeyjar
Finished
21:00
Vikingur Reykjavik
-
-
KR Reykjavik
inprogress
22:30
HK Kopavogs
0
0
UMF Grindavik
Finished
20:30
  Romania Cupa Romaniei
AFC Astra Giurgiu
-
-
FC Viitorul Constanta
inprogress
21:30
  Israel Premier League, Playoffs 1-6
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
-
-
Hapoel Hadera
Finished
21:30
Hapoel Beer Sheva FC
-
-
Maccabi Tel Aviv FC
Finished
21:30
Maccabi Netanya FC
-
-
Maccabi Haifa FC
inprogress
21:30
  Philippines Philippines Football League
Ceres-Negros FC
2
2
Stallion FC
Finished
15:30
Kaya Fc-iloilo
4
0
Green Archers United
Finished
12:30
  Japan Nadeshiko League Cup 2, Women, Group A
Setagaya Sfida
2
0
Yamato Sylphid
Finished
09:00
  China China League 1
Shanghai Shenxin
0
1
Xinjiang Tianshan Leopard
Finished
16:00
Guizhou Hengfeng FC
0
0
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Finished
16:00
Heilongjiang Lava Spring
2
0
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
12:00
Inner Mongolia Zhongyou FC
-
-
Meizhou Hakka FC
بازی شروع نشده است
12:00
Beijing Sport University FC
2
2
Zhejiang Greentown FC
Finished
16:00
Guangdong Southern Tigers FC
1
1
Shijiazhuang Ever Bright FC
Finished
16:00
Nantong Zhiyun FC
1
0
Sichuan Longfor FC
Finished
16:05
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Robina City Reverse
4
2
Bond Bullsharks
Finished
08:15
  Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United
2
2
AC Carina
Finished
10:30
  Czech Republic Divize E
Opava B
1
1
FC Tvd Slavicin
Finished
13:00
  Ukraine Premier League, Relegation round
FC Vorskla Poltava
1
2
FC Chernomorets Odessa
Finished
18:30
SFC Desna Chernihiv
1
0
FC Arsenal Kiev
Finished
18:30
FC Karpaty Lviv
3
3
FC Olimpik Donetsk
Finished
18:30
  Argentina Primera B, Promotion Playoffs
CA Colegiales
0
1
CA San Telmo
Finished
20:35
  Austria Bundesliga, Relegation Round
FC Wacker Innsbruck
4
0
SV Mattersburg
Finished
19:30
TSV Hartberg
3
1
FC Admira Wacker Modling
Finished
19:30
SK Rapid Wien
1
2
SCR Altach
Finished
19:30
  Switzerland Erste Liga Classic
FC Mendrisio
2
2
FC Kosova Zurich
Finished
18:30
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
BASK Belgrade
0
0
Stepojevac Vaga
Finished
12:30
  Australia Brisbane Premier League, Women
Broadbeach United
0
3
The Lakes
Finished
09:30
  Russia Saint Petersburg First League
Samson-petergof
0
1
Konstantinovskoye-Okrug
Finished
14:30
Market Sveta
2
0
Pobeda
Finished
14:30
  Finland U20 SM
SJK Akatemia
1
2
VJS
Finished
15:30
FC Espoo
1
2
KaaPo
Finished
14:30
  Czech Republic FNL
MFK Chrudim
1
2
FK Viktoria Zizkov
Finished
17:30
FK Fotbal Trinec
2
3
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
17:30
MFK Vitkovice
1
0
FK Pardubice
Finished
17:30
FK Banik Sokolov
1
5
FK Usti Nad Labem
Finished
17:30
FC Vysocina Jihlava
1
6
FC Zbrojovka Brno
Finished
17:30
FK Varnsdorf
7
1
1 SC Znojmo FK
Finished
17:30
FC Hradec Kralove
1
0
FC Mas Taborsko
Finished
17:30
FC Sellier & Bellot Vlasim
0
1
1.sk Prostejov
Finished
17:30
  Brazil U20 Paulista 1st Division
CA Taboao DA Serra SP
-
-
SC Corinthians SP
inprogress
22:30
CA Linense SP
-
-
CA Penapolense SP
inprogress
22:30
Nacional AC SP
-
-
Red Bull Brasil SP
inprogress
22:30
EC Taubate SP
-
-
CA Juventus SP
inprogress
22:30
EC Agua Santa SP
-
-
SAO Bernardo FC SP
inprogress
22:30
AE Velo Clube SP
-
-
EC XV De Novembro SP
inprogress
22:30
Oeste FC SP
-
-
SAO Paulo FC SP
inprogress
22:30
EC Sao Bernardo SP
-
-
AD Sao Caetano SP
inprogress
22:30
Capivariano FC SP
-
-
AA Ponte Preta SP
inprogress
22:30
EC Primavera SP
-
-
Guarani FC SP
inprogress
22:30
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Grazer AK
1
1
RZ Pellets Wac (A)
Finished
21:00
  Vietnam V-League
SHB DA Nang
2
1
Hoang Anh Gia Lai
Finished
14:30
Sanna Khanh Hoa Bvn
3
2
QNK Quang Nam
Finished
14:30
TP HO Chi Minh
2
1
Song Lam Nghe AN
Finished
16:30
  Thailand Thai League 2
MOF Customs United FC
1
2
Thailand Honda FC
Finished
15:15
  Australia U20 Victoria Premier League
Hume City FC
5
1
Dandenong Thunder U20
Finished
14:15
Avondale FC
-
-
Dandenong City U20
بازی شروع نشده است
07:00
  Russia Moscow Region Championship
Zvezda Lyubertsy
1
3
Kotelniki
Finished
13:30
Kristall Elektrostal
4
0
Tonar Gubino
Finished
13:30
Vibor Odintsovo
7
0
Fc Krasnoznamensk-2
Finished
13:30
Fk Nara
5
1
FC Odintsovo
Finished
13:30
Dzhaz Elektrostal
0
2
Grand Kurovskoe
Finished
13:30
Fiztekh Dolgoprudny
0
0
Olimp Fryazino
Finished
16:30
  Germany Amateur Landespokal Berlin
Tennis Borussia Berlin
0
1
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
13:00
  Australia Victoria NPL2
Manningham United Blues
5
0
Ballarat City FC
Finished
10:30
Springvale White Eagles
0
5
Moreland City FC
Finished
09:30
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
NK Sesvete
0
3
Gnk Dinamo Zagreb
Finished
12:30
  Russia PFL, East
Zenit Irkutsk
1
3
FC Irtysh Omsk
Finished
12:30
  Estonia Cup
JK Narva Trans
1
1
Nomme Kalju FC
Finished
17:30
  Mexico U20 League, Clausura Playoffs
Atlas
2
1
Monterrey U20
Finished
18:30
  France National 2
AS Poissy
-
-
Lorient 2
Finished
20:30
Boulogne Billancourt
-
-
CMS Oissel
Finished
20:30
Nantes 2
-
-
Mantes 78 FC
Finished
20:30
SC Feignies
-
-
SC Schiltigheim
Finished
20:30
Lusitanos Saint-Maur
-
-
Epinal
Finished
20:30
RC Lens 2
-
-
Sainte Genevieve Sports
Finished
20:30
FCSR Haguenau
-
-
Bobigny AC
Finished
20:30
Croix IC
-
-
Stade Reims 2
Finished
20:30
Toulon Le Las
-
-
Azergues Foot
Finished
20:30
Girondins de Bordeaux II
-
-
AS Yzeure
Finished
20:30
  Italy Supercoppa Serie C
Pordenone Calcio
3
0
SS Juve Stabia
Finished
20:30
  Australia U20 Western Australian Premier League
Floreat Athena FC
5
0
Stirling Lions SC
Finished
09:30
  Australia Brisbane Premier League Reserve
Acacia Ridge
2
3
Caboolture
Finished
10:30
  Thailand Thai League 1
Trat FC
3
1
Chiangrai United
Finished
15:30
Nakhon Ratchasima FC
1
1
Port FC
Finished
15:15
Sukhothai FC
2
0
Chainat FC
Finished
16:30
Chiangmai FC
1
0
Prachuap FC
Finished
16:30
  Portugal U19 Championship, Phase 2
Leixoes SC
-
-
Gil Vicente
Finished
20:30
SC Braga
2
2
SL Benfica
Finished
20:30
CD Tondela
-
-
FC Porto
Finished
20:30
  Uruguay Primera Division, Apertura
Defensor Sporting
-
-
Atletico Fenix Montevideo
inprogress
22:30
CA Juventud De Las Piedras
-
-
CA River Plate
inprogress
22:30
Rampla Juniors
-
-
Club Nacional De Football
inprogress
22:30
  Romania Liga III, Seria 1
Csm Ceahlaul Piatra Neamt
1
2
Acs Kse Targu Secuiesc
Finished
19:30
CSM Pascani
2
3
CS Sporting Liesti
Finished
19:30
Csm Bucovina Radauti
4
1
Acs Foresta Suceava
Finished
19:30
Csm Ramnicu Sarat
0
2
Acs Somuz Falticeni
Finished
19:30
  Brazil Brasileiro Serie D, Group A4
Floresta EC CE
-
-
Bragantino Clube Para PA
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil Paulista, Segunda Divisao
Rio Branco SP
-
-
Uniao Barbarense
inprogress
22:30
AD Manthiqueira
-
-
Paulista FC SP
inprogress
22:30
Matonense SP
-
-
AA Inter Bebedouro SP
inprogress
22:30
GE Mauaense SP
-
-
Guarulhos
inprogress
22:30
Amparo AC SP
-
-
Sao Jose Dos Campos FC
inprogress
22:30
SE Itapirense SP
-
-
Jaguariuna FC SP
بازی شروع نشده است
22:30
  Ukraine U21 Championship, Group I
Zorya Lugansk
1
1
FC Oleksandriya
Finished
13:30
  Norway 1st Division
Ullensaker/Kisa
0
0
Hamarkameratene
Finished
18:00
Tromsdalen Uil
2
3
Kfum Oslo
Finished
18:00
  Italy Serie C, Relegation Playoffs
AC Cuneo 1905
0
1
AS Lucchese Libertas 1905
Finished
17:00
AS Bisceglie
4
3
Paganese Calcio 1926
Finished
20:30
  Israel U19 Premier Division 1, Rel/Prom
Hapoel Ramat Gan Efrayim
0
0
Hapoel Katamon Jerusalem Fc
Finished
12:00
  Ukraine U21 Championship, Group II
Karpaty Lviv
3
2
FC Lviv
Finished
13:30
SFC Desna Chernihiv
1
3
FC Mariupol
Finished
13:30
  China China League 2, South
Shenzhen Pengcheng
0
2
Chengdu Better City FC
Finished
11:30
  China China League 2
Qingdao Jonoon
3
1
Yanbian Beiguo
Finished
11:30
  Thailand Thai League 3
Ubon Ratchathani FC
1
0
Ang Thong FC
Finished
13:30
North Bangkok University FC
4
0
Chamchuri United
Finished
13:30
  Brazil U20 Carioca, Serie A
Botafogo RJ
0
2
Flamengo RJ
Finished
17:30
VASCO DA GAMA RJ
-
-
Fluminense FC RJ
inprogress
22:30
  England League Two, Playoffs
Newport County
0
0
Tranmere Rovers
Finished
18:30
  Peru Reserve League
Sporting Cristal
0
0
FBC Melgar
Finished
18:00
  Portugal U19 Championship, Relegation, Group South
Maritimo
2
4
Acad. Coimbra
Finished
20:30
Uniao de Leiria
3
2
AC Alcanenense
Finished
20:30
Vitoria Setubal
-
-
CD Cova Da Piedade
Finished
20:30
OS Belenenses
-
-
GD Estoril Praia
Finished
20:30
  Venezuela Primera Division Reserve League
Deportivo La Guaira
-
-
Metropolitanos Fc
inprogress
21:30
  Ukraine Vyscha Liga, Women
Yednist Plysky
4
1
Ladomyr Volodymyr-Volynskyi
Finished
12:30
  Ecuador Reserve League
Mushuc Runa SC Reserve
3
4
CS Emelec Reserve
Finished
19:30
  Norway 2nd Division, Group 2
Asker
0
4
Baerum
Finished
18:30
Oppsal IF
1
1
Sotra SK
Finished
17:30
Elverum
3
1
Odds BK II
Finished
17:30
  Australia West State League Division 1,Reserve
Forrestfield United SC
5
2
Morley Windmills SC Reserves
Finished
09:30
  USA Womens Premier Soccer League
La Salsa FC
0
4
La Premier FC
Finished
06:30
  Australia Brisbane Capital League 1 Reserve
New Farm United Reserves
1
3
AC Carina Reserves
Finished
08:30
  Malaysia Super League
Perak Tbg FC
2
3
Melaka United FC
Finished
18:30
Pkns FC
3
0
Petaling Jaya City FC
Finished
18:30
Pahang FA
-
-
KL Felda United FC
Cancelled
18:30
  Brazil Carioca, Serie B1
Sao Goncalo EC
-
-
Artsul
inprogress
22:30
Goncalense
1
1
Olaria RJ
Finished
17:30
Tigres Do Brasil RJ
-
-
Campos AA RJ
inprogress
22:30
  Brazil U20 Gaucho
Novo Hamburgo RS
-
-
Soledade RS
inprogress
22:30
Gremio FB Porto Alegrense RS
2
1
SC Internacional RS
Finished
18:30
EC Guarani RS
-
-
Uniao Harmonia FC RS
inprogress
22:30
  Spain Amateur Tercera Division, Promotion Playoffs
Moralo
-
-
UA Horta
inprogress
22:30
  Ukraine Persha Liga
Rukh Vinnyky
10
1
FC Sumy
Finished
18:30
Kolos Kovalivka
3
2
Obolon-Brovar Kiev
Finished
18:30
FC Avangard Kramatorsk
1
0
FC Metalist 1925
Finished
18:30
  Russia Republic of Bashkortostan Championship
Gfk Sterlitamak
-
-
Bashkiria Ufa
inprogress
17:30
  Latvia Virsliga
FK Spartaks Jurmala
1
0
FS Metta/Lu
Finished
17:30
  Russia Stavropol Krai Championship
Uor Stavropol
1
0
Fc Iskra Novoaleksandrovsk
Finished
17:30
  Indonesia Liga 1
PSS Sleman
1
1
Semen Padang FC
Finished
18:00
  Austria Amateur Regionalliga East
SKN St. Poelten II
2
2
SC Esv Parndorf 1919
Finished
19:00
  Finland Ykkonen
FF Jaro
1
3
FC Haka Valkeakoski
Finished
18:30
AC Kajaani
1
2
FC Ktp
Finished
18:30
Musan Salama
1
2
Mypa Myllykoski
Finished
18:30
AC Oulu
0
1
Turku PS
Finished
18:30
  Russia Zone Chernozemeye
FC Metallurg-Oemk
1
1
Lokomotiv-d Liski
Finished
18:30
  South Africa Premier League, Relegation/Promotion
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
2
1
Royal Eagles
Finished
17:30
  Portugal U19 Championship, Relegation, Group North
Sc Beira-mar
-
-
CD Feirense
Finished
20:30
Boavista Porto
2
1
Rio Ave FC
Finished
20:30
  Russia Rostov Region Championship
Chayka M
-
-
Ska-2-dgtu
Finished
21:00
  Argentina Primera D Metropolitana
Centro Espanol
-
-
CSYD Liniers
inprogress
22:30
Argentino de Rosario
-
-
Real Pilar
inprogress
22:30
  Norway 2nd Division, Group 1
Brattvag
3
2
Fredrikstad FK
Finished
17:30
Byaesen
1
1
Nardo
Finished
18:30
  Austria Amateur Regionalliga West
SVG Reichenau
3
1
USK Anif
Finished
16:30
SV Groedig
-
-
VfB Hohenems
بازی شروع نشده است
18:30
SV Wals-Grunau
1
1
FC Kitzbuehel
Finished
19:00
SC Rheindorf Altach II
0
1
TSV St. Johann
Finished
19:30
FC Langenegg
2
4
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
19:30
SV Seekirchen
1
1
FC Dornbirn 1913
Finished
20:30
  Netherlands Derde Divisie
Harkemase Boys
4
2
Hoek
Finished
17:00
  Georgia Womens League
WFC Kolkheti Khobi
2
1
Wfc Iveria Khashuri
Finished
16:30
  Tanzania Premier League
Simba SC
1
1
Biashara United Mara
Finished
16:30
  Moldova Divizia Nationala
FC Dinamo Auto
0
0
FC Zimbru Chisinau
Finished
16:30
FC Codru Lozova
1
3
CSF Speranta Nisporeni
Finished
18:30
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Energiya Dnipro
2
2
Fc Legionary Dnipro
Finished
16:00
  Czech Republic U21, Championship Group
FC Viktoria Plzen
1
4
SK Sigma Olomouc
Finished
16:00
  Romania Liga III, Seria 2
CS Afumati
6
1
Gloria Popesti Leordeni
Finished
15:30
  Sweden Amateur Elitettan, Women
IF Brommapojkarna
3
2
Morön Bk
Finished
15:30
  Denmark 2nd Division, Championship Group
Vanloese IF
1
2
Middelfart BK
Finished
15:30
Aarhus Fremad
1
3
Ringkobing IF
Finished
15:30
Jammerbugt FC
2
2
HIK Hellerup
Finished
16:30
Broenshoej BK
0
2
B 93 Kopenhagen
Finished
17:30
Kolding IF
0
2
Brabrand IF
Finished
17:30
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 2
PK-35 Vantaa II
2
1
Lepa
Finished
15:00
MPS/Atletico Malmi
2
2
Ponnistajat
Finished
16:30
  Myanmar Cup
Shan United FC
-
-
Rakhine United
Finished
13:30
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Burleigh Heads
2
3
Logan Lightning
Finished
13:30
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
5
2
Kohtla-Jarve JK Jarve II
Finished
13:30
  Australia U20 Victoria Premier League 2
Springvale White Eagles
0
3
Moreland City
Finished
07:30
  Palestine West Bank Cup
Shabab Al Amari
-
-
Isawiya
بازی شروع نشده است
23:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید