0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League, Knockout stage
بارسلونا
3
0
منچستریونایتد
Finished
23:30
یوونتوس
1
2
Ajax Amsterdam
Finished
23:30
  England لیگ برتر
Brighton & Hove Albion
0
2
کاردیف
Finished
23:15
  Hungary Magyar Kupa
Vidi FC
1
0
Debreceni VSC
Finished
20:30
  Czech Republic FNL
FC Sellier & Bellot Vlasim
1
1
FC Vysocina Jihlava
Finished
19:30
1.sk Prostejov
2
1
FK Banik Sokolov
Finished
19:30
  Sweden Superettan
Osters IF
1
1
Degerfors IF
Finished
21:30
  Ecuador Serie A
SD Aucas
2
1
Fuerza Amarilla SC
Finished
04:45
  Germany Amateur Regionalliga West
Borussia Dortmund II
1
2
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
21:00
  International Clubs AFC Cup, Group C
Malkiya Club
1
2
Qadsia SC
Finished
20:30
AL Suwaiq
0
1
AL Ahed
Finished
20:00
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Lokomotiv Plovdiv
4
0
FK Septemvri Sofia
Finished
20:30
  International Clubs AFC Cup, Group G
Becamex Binh Duong
6
0
Shan United FC
Finished
14:30
  International Clubs AFC Cup, Group A
AL Wehdat (JOR)
1
1
Al-Jaish SC (SYR)
Finished
20:30
  Argentina Copa de la Superliga
CA Patronato Parana
1
1
CD Godoy Cruz
Finished
02:30
Club Atletico Rosario Central
0
2
CA Aldosivi
Finished
04:40
  Scotland Championship
Greenock Morton
2
2
Inverness Caledonian Thistle
Finished
23:15
  Australia Sunshine Coast Premier League Reserve
Caloundra Fc
3
5
Buderim Wanderers Fc
Finished
13:00
Coolum FC
2
3
Nambour Yandina Fc
Finished
13:00
Kawana SC
4
1
Maroochydore Swans FC
Finished
13:00
  Uganda لیگ برتر
SC Villa
0
0
Ndejje University
Finished
17:30
Kirinya-Jinja SS
2
0
Paidha Black Angels
Finished
18:00
  Colombia Primera B, Apertura
Boyaca Chico FC
0
0
Orsomarso SC
Finished
03:30
Itagui Leones FC
1
1
Real Cartagena FC
Finished
03:30
CS Deportivo Pereira
0
1
Deportes Quindio
Finished
05:30
  Russia Zone Moscow
Lokomotiv-m-lfk
3
1
FK Sportakademklub Moscow
Finished
19:00
FC FSM
4
0
Vulkan
Finished
18:00
  India Delhi Senior Division
Youngman FC
1
0
City FC
Finished
13:00
Shastri FC
2
4
Tarun Sangha
Finished
15:00
  Uruguay Primera Division Reserve League
Boston River
2
3
Rampla Juniors
Finished
22:30
CA Cerro
2
2
Progreso
Finished
17:30
Montevideo Wanderers
4
2
Liverpool Montevideo
Finished
16:30
Racing Club Montevideo
3
3
Juventud de Las Piedras
Finished
17:30
Danubio FC
2
5
Defensor Sporting
Finished
22:30
  Argentina Primera D Metropolitana
Yupanqui
1
1
Deportivo Muniz
Finished
23:00
  Brazil Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior, Playoffs
Red Bull Brasil
0
0
AA Ponte Preta SP
Finished
03:30
  Argentina Primera B Nacional
Atletico De Rafaela
0
1
Deportivo Moron
Finished
04:35
  Czech Republic U21, Championship Group
AC Sparta Praha
0
2
FK Mlada Boleslav
Finished
15:30
  Ireland Munster Senior League
College Corinthians FC
0
0
Avondale United
Finished
22:00
  Peru Primera Division, Apertura
Alianza Lima
2
3
Universitario De Deportes
Finished
05:30
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
FK 03 Pirmasens
3
2
FSV Frankfurt 1899
Finished
21:30
  Australia NPL Queensland, Women
Souths United
5
0
Brfc/Ntc
Finished
13:00
  Belgium Division 1, Women
Eendracht Aalst
1
2
Club Brugge
Finished
22:30
  Gibraltar Premier Division
Lincoln Red Imps FC
2
0
Gibraltar United FC
Finished
23:00
  International Youth U21 Club Friendly Games
Fc Lokomotiv St Petersburg
2
1
Olimp St Petersburg
Finished
19:15
Sdyushor Zenit St Petersburg
6
0
Nadezhda
Finished
19:15
Gorod-Viborzhanin
-
-
Fk Moskovskaya Zastava
Finished
21:00
  USA USL, Championship
Swope Park Rangers
1
3
Indy Eleven
Finished
04:30
  India Santosh Trophy
Delhi Sa
2
1
Orissa
Finished
07:30
  Australia Sunshine Coast Premier League
Coolum Fc
1
3
Nambour Yandina Utd Fc
Finished
15:00
Caloundra FC
4
0
Buderim Wanderers FC
Finished
15:00
Kawana Force SC
3
2
Maroochydore Swans FC
Finished
15:00
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
CA San Telmo
8
2
Colegiales Res.
Finished
22:30
  Serbia Serbia Cup
FK Red Star Belgrade
4
1
FK Mladost Lucani
Finished
19:30
  Austria Steirer Cup
ASK Koflach
4
1
SV Wirtschaft Pischelsdorf
Finished
22:00
  Ireland Leinster Senior Cup
St Mochtas FC
0
5
Crumlin United FC
Finished
23:15
  Bahrain Premier League
East Riffa
2
1
AL Hidd
Finished
20:15
  Slovakia Slovensky Pohar
FK Senica
0
0
FC Spartak Trnava
Finished
21:30
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Wayside Celtic FC
-
-
Edenderry Town
Cancelled
23:00
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید