0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
1
0
ماشین سازی تبریز
Finished
20:15
ذوب آهن
0
0
پرسپولیس
Finished
18:00
  France Ligue 1
FC Nantes
3
2
Paris Saint Germain
Finished
21:30
  Italy سری آ
لاتزیو
2
0
اودینزه
Finished
21:30
  Ukraine Ukraine Cup
SC Dnipro-1
0
2
FC Shakhtar Donetsk
Finished
20:00
FC Ingulets
2
1
FC Zorya Lugansk
بازی شروع نشده است
17:30
  Czech Republic FNL
SK Dynamo Ceske Budejovice
4
0
FC Mas Taborsko
Finished
19:30
FK Viktoria Zizkov
1
1
FC Hradec Kralove
Finished
19:30
FK Fotbal Trinec
2
0
FK Varnsdorf
Finished
19:30
FC Zbrojovka Brno
3
1
FK Pardubice
Finished
20:30
MFK Chrudim
1
2
MFK Vitkovice
Finished
19:30
FK Usti Nad Labem
2
1
1 SC Znojmo FK
Finished
20:30
  Korea Republic FA Cup
Jeonbuk Hyundai Motors
0
1
FC Anyang
Finished
14:30
Gyeongnam FC
2
1
Pocheon FC
Finished
14:30
Incheon United
0
1
Cheongju FC
Finished
15:00
Daejeon Korail
2
0
Ulsan Hyundai
Finished
14:30
Suwon FC
1
2
Daegu FC
Finished
15:00
Gangwon FC
3
2
FC Seoul
Finished
14:30
Suwon Samsung Blue Wings
1
0
Pohang Steelers
Finished
15:00
Cheonan City FC
0
0
Mokpo City FC
Finished
14:30
Gyeongju FC
2
1
Gimpo Citizen
Finished
14:30
Gangneung City FC
1
1
Jeju United
Finished
14:30
Sangju Sangmu Phoenix
0
0
Seongnam FC
Finished
14:30
Hwaseong FC
5
2
Yangpyeong FC
Finished
09:30
Honam University
-
-
Seoul E-Land
Cancelled
09:30
Paju Citizen FC
-
-
Dankook University
Cancelled
10:30
Yeungnam University
-
-
Changwon City FC
Cancelled
14:30
Gwangju FC
-
-
Andong Science University
Cancelled
15:00
  International Clubs AFC Cup, Group E
Chennaiyin FC
2
0
Manang Marshyangdi
Finished
18:30
Abahani Limited Dhaka
2
2
Minerva Punjab
Finished
16:15
  Argentina Copa Argentina
Defensa Y Justicia
1
0
Gimnasia Y Tiro De Salta
Finished
03:35
  Hungary Magyar Kupa
Budapest Honved FC
2
1
Soroksar SC
Finished
20:30
  Colombia Primera A, Apertura
AD Pasto
1
0
CD Alianza Petrolera
Finished
23:30
CA Bucaramanga
1
1
CD Once Caldas
Finished
05:15
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
Shabab AL Ahli Dubai Club
0
1
AL Wahda FC
Finished
18:25
Fujairah FC
3
3
Al-Wasl FC
Finished
18:25
AL Dhafra Scc
1
0
Baniyas SC
Finished
18:35
Sharjah FC
2
2
AL Ain FC
Finished
21:00
  Tunisia Ligue 1
Esperance Sportive De Tunis
1
0
Club S Hammam-Lif
Finished
18:30
Club Sportif Sfaxien
0
3
US Monastir
Finished
18:30
  Paraguay Primera Division, Apertura
Club Olimpia
2
0
Sportivo Luqueno
Finished
04:45
Deportivo Capiata
1
1
Cerro Porteno
Finished
02:45
  Cyprus Cyprus Cup
Enosis Neon Paralimni
2
2
Apoel Nicosia
Finished
18:30
AEL Limassol
0
0
Apollon Limassol
Finished
19:30
  Belgium Superleague, Women, Championship Group
KRC Genk
0
2
RSC Anderlecht
Finished
23:00
Standard Liege
3
2
KAA Gent Ladies
Finished
23:00
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns
0
2
Supersport United
Finished
22:00
Highlands Park FC
1
1
Free State Stars FC
Finished
22:00
  International Clubs Copa Sudamericana
Colon De Santa Fe
2
0
Deportivo Municipal
Finished
05:00
Zulia FC
0
1
CA Nacional Potosi
Finished
00:30
CD La Equidad
0
0
Independiente Fbc
Finished
05:00
  Greece Football League
Irodotos
4
2
Aiginiakos FC
Finished
17:30
AO Platanias
4
3
Panachaiki 1891 FC
Finished
16:30
Iraklis 1908 FC
1
0
Trikala 1963
Finished
17:30
AE Karaiskakis
0
0
Aoc-Kissamikos
Finished
17:30
Volos Nps
1
3
Apollon Larissa FC
Finished
17:30
AOK Kerkyra
-
-
Sparti
Cancelled
17:30
Aittitos Spaton
-
-
Ergotelis
Cancelled
19:30
  Norway Toppserien, Women
Lyn
0
2
LSK Kvinner
Finished
20:30
  Sweden Damallsvenskan, Women
Linkopings FC
5
0
Vaxjo Dff
Finished
21:30
  Venezuela Segunda Division
Petroleros de Anzoategui
1
0
Dynamo Puerto Fc
Finished
00:00
  Czech Republic U19 1st Division
1.FK Pribram
0
1
Fc Viktoria Plzen
Finished
13:30
FC Pardubice
1
1
Slavia Prague
Finished
12:45
Sigma Olomouc
1
2
FC Hradec Kralove
Finished
13:30
FC Fastav Zlin
2
0
FK Mlada Boleslav
Finished
13:00
Fc Vysocina Jihlava
1
3
1 FC Slovacko
Finished
15:30
FC Banik Ostrava
4
2
Ceske Budejovice
Finished
17:00
Sparta Prague
2
1
Karvina
Finished
16:30
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 2
Aalborg BK
1
1
Vendsyssel FF
Finished
20:30
  Guatemala Primera Division
Universidad SC
0
0
CD Mictlan
Finished
02:05
Aurora FC
1
0
Deportivo Jocotan
Finished
22:30
  International Clubs AFC Cup, Group F
Yangon United
2
5
HA Noi FC
Finished
13:30
Tampines Rovers FC
4
2
Nagaworld FC
Finished
16:00
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFK Botev Plovdiv
3
2
PFC CSKA Sofia
Finished
20:30
  International Clubs UEFA Champions League, Knockout stage
منچسترسیتی
4
3
تاتنهام
Finished
23:30
FC Porto
1
4
لیورپول
Finished
23:30
  International Clubs AFC Cup, Group H
Kaya Fc-Iloilo
1
2
PSM Makassar
Finished
11:30
LAO FC
2
3
Home United FC
Finished
16:00
  Morocco Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
1
0
Ittihad Tanger
Finished
19:30
AS Far Rabat
1
1
RSB Berkane
Finished
21:30
  Brazil Paranaense, 2 Divisao
Paranavai PR
2
1
Apucarana Sports PR
Finished
23:00
  Brazil U20 Copa do Brasil
VASCO DA GAMA RJ
0
1
America FC MG
Finished
22:30
SC Corinthians SP
0
0
Cruzeiro EC MG
Finished
22:30
SC Internacional RS
1
2
Flamengo RJ
Finished
22:30
  Brazil Copa do Brasil
Vila Nova FC GO
2
0
Bragantino Clube Para PA
Finished
03:30
  India Santosh Trophy
Ksa FC
3
4
Punjab
Finished
15:00
Maharashtra
5
0
Sikkim Football Team
Finished
07:30
  Netherlands U19 Eredivisie
Nec/fc Oss
2
4
Ajax Amsterdam
Finished
20:30
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
SV Wacker Burghausen
1
1
FC Augsburg II
Finished
21:00
  Poland Ekstraklasa, Women
GKS Katowice
1
1
Czarni Sosnowiec
Finished
19:30
  Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas
0
0
Sansinena Syd
Finished
03:30
  Australia Gold Coast Midweek Metro South
Robina City
5
2
Bilambil
Finished
13:00
Nerang Blue
7
0
Mudgeeraba
Finished
13:30
  Northern Ireland Premier League, Women
Linfield Ladies
1
0
Sion Swifts
Finished
23:30
  Brazil U20 Gaucho
Associacao Nova Prata Ecl Rs
1
3
EC Sao Jose RS
Finished
22:30
Gremio Esportivo Nacional Rs
0
13
EC Juventude RS
Finished
22:30
  India Delhi Senior Division
Indian Air Force
1
1
Sudeva Moon Light FC
Finished
13:00
Ahbab FC
1
3
Garhwal FC
Finished
15:00
  Germany Amateur Regionalliga North
Hannover 96 II
1
1
VfB Luebeck
Finished
22:00
  Tanzania Premier League
Coastal Union Fc
1
2
Simba SC
Finished
15:30
Mtibwa Sugar Fc
1
0
Young Africans Sc
Finished
15:30
  Israel Liga Alef South
Maccabi Y.
0
1
Maccabi Herzliya
Finished
18:00
Maccabi Ironi Kiryat Gat
1
2
Hapoel Azur
Finished
17:30
Hapoel Mahane Yehuda
0
1
Hapoel Bikat Hayarden
Finished
17:30
SC Kfar Qasem
2
0
Hapoel Kfar Shelem
Finished
18:00
Maccabi Jaffa
2
4
Shimshon Kfar Kasem
Finished
18:00
  Russia Zone Moscow
FC Strogino-M
3
1
Zelenograd
Finished
19:00
FC Zenit Moscow
1
2
Letniy Dozhdik
Finished
15:30
SSH 75
6
0
Trudovye Rezervy
Finished
16:30
Burevestnik
0
8
FK Rosich
Finished
18:30
Fc Express
-
-
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
Finished
18:30
  International Clubs AFC Cup, Group D
FC Khujand
3
1
FC Dordoi Bishkek
Finished
15:30
Altyn Asyr FC
1
1
FK Istiklol
Finished
16:30
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Bluebell United FC
0
0
Crumlin United FC
Finished
22:00
Portlaoise AFC
4
0
Arklow Town FC
Finished
23:15
Glenville
0
2
Leixlip United AFC
Finished
22:00
  Finland Amateur 3 Division Turku
AIFK Turku
0
0
Tove
Finished
19:30
  Austria Wiener Toto Cup
SC Mannsworth
0
4
SR Donaufeld
Finished
21:30
FC 1980 Wien
2
3
Wiener Viktoria
Finished
22:00
ASK Elektra
3
1
Sportunion Mauer
Finished
21:30
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
CSD Flandria Reserve
1
1
CA Barracas Central Reserve
Finished
17:30
All Boys
1
0
Almirante Brown
Finished
18:30
CA San Miguel II
3
0
CA Fenix
Finished
22:30
Justo Jose de Urquiza Reserves
0
0
Sacachispas FC II
Finished
16:30
CA Atlanta
1
1
Acassuso Res.
Finished
18:30
Defensores Unidos Reserve
-
-
Comunicaciones Bsas II
بازی شروع نشده است
22:30
  Ireland Munster Senior League
Midleton FC
2
0
Mayfield United FC
Finished
23:00
  Qatar Stars League, Relegation/Promotion
Qatar SC
1
0
Muaither SC
Finished
20:15
  England Amateur Championship, Women
منچستریونایتد
5
0
Aston Villa Lfc
Finished
22:30
  Estonia Small Cup
Turi JK Ganvix
3
1
Raplamaa JK
Finished
20:45
FC Kose
-
-
JK Poseidon II
Cancelled
20:30
Eesti Maaulikooli SK
0
2
Tallinna FC Zapoos
Finished
22:30
  Germany Amateur Regionalliga West
Bonner SC
3
0
SV Lippstadt 08
Finished
22:00
  Italy Serie C, Girone C
AS Viterbese Castrense
1
3
Cavese 1919
Finished
17:00
  Israel Liga Alef North
Hapoel Bnei Zalfa
0
2
Hapoel Gilboa
Finished
18:30
Maccabi Tzur Shalom
2
0
Ironi Tiberias
Finished
18:30
Hapoel Kafr Kanna
4
7
Ironi Nesher
Finished
18:30
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Viimsi JK II
1
0
Pohja-Sakala
Finished
21:30
  USA USL, Championship
Charlotte Independence
2
1
Bethlehem Steel FC
Finished
03:30
  International Clubs AFC Cup, Group I
April Twenty-Five
2
0
Kitchee SC
بازی شروع نشده است
12:30
Wofoo Tai PO
4
2
Hang Yuen
Finished
16:30
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
Deportivo Siquinala
0
0
CSD Comunicaciones
Finished
22:30
  Greece Cup EPSDA (West Attika zone)
Iraklis Elefsinas
0
4
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
Finished
19:00
  International Clubs Club Friendly Games
RWD Molenbeek 47
-
-
Yellow-Red KV Mechelen
بازی شروع نشده است
22:00
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
Ns Mura
2
0
NK CELJE
Finished
20:00
  Slovakia Slovensky Pohar
MFK Zemplin Michalovce
0
2
MSK Zilina
Finished
19:30
  Germany Amateur Bundesliga, Women
SC Sand
1
1
بایرن مونیخ
Finished
19:30
  Uganda First Division
Proline FC
9
0
Bumate United Fc
Finished
17:30
  Slovenia Slovenia Cup, Women
ZNK Olimpija Ljubljana
0
3
ZNK Pomurje
Finished
19:00
  Greece Cup EPSP (Piraeus zone)
Ethnikos Ofpf
3
0
Ermis Koridallou
Finished
17:30
  Bulgaria Third League North East
Svetkavitsa 1922 Targoviste
0
0
Hitrino
Finished
17:30
  Serbia Superliga, Women
Zfk Vojvodina
-
-
Zfk Masinac Nis
Cancelled
16:30
  Russia PFL, South
SKA Rostov
0
4
FC Spartak Vladikavkaz
Finished
16:30
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
-
-
Legion-Dynamo
Finished
16:30
FK Angusht Nazran
0
3
FC Volgar Astrakhan
Finished
17:30
FC Chernomorets Novorossiysk
0
0
FC Spartak Nalchik
Finished
19:00
  Ireland Ulster Senior League
Cockhill Celtic
4
0
Derry City
Finished
22:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید