0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Europa League, Knockout stage
Chelsea FC
4
3
SK Slavia Prague
Finished
23:30
CF Valencia
2
0
ویارئال
Finished
23:30
SSC Napoli
0
1
آرسنال
Finished
23:30
Eintracht Frankfurt
2
0
SL Benfica
Finished
23:30
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
Saipa FC
2
5
فولاد سپاهان
Finished
19:00
نفت مسجد سلیمان
0
0
استقلال خوزستان
Finished
19:15
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Nassr FC
5
0
AL Fateh SC
Finished
22:15
AL Ittihad FC
2
0
AL Ettifaq FC
Finished
22:15
  Azerbaijan لیگ برتر
Qarabag FK
3
0
Keshla FK
Finished
19:30
FK Sumgayit
1
2
Sabayil
Finished
17:15
  Egypt Premier League
Al-Ahly Cairo
0
1
Pyramids FC
Finished
22:30
Ismaily SC
0
2
Al-Zamalek
Finished
19:30
  Australia A-League
Sydney FC
1
0
Perth Glory FC
Finished
14:20
  Denmark Superligaen, Championship round
FC Copenhagen
3
0
FC Midtjylland
Finished
20:30
Esbjerg FB
1
0
Broendby IF
Finished
18:30
  USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC
1
0
Los Angeles FC
Finished
06:30
  Brazil Copa do Brasil
Santos FC SP
2
0
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
02:45
Fluminense FC RJ
2
0
Santa Cruz FC PE
Finished
05:00
Chapecoense SC
1
0
SC Corinthians SP
Finished
05:00
  Italy Serie C, Girone A
AC Pisa 1909
0
0
US Citta DI Pontedera
Finished
23:00
AC Gozzano
1
2
Juventus U23
Finished
17:00
AS Lucchese Libertas 1905
1
2
Piacenza Calcio 1919
Finished
23:00
Virtus Entella
2
1
SS Arezzo
Finished
23:00
AC Cuneo 1905
1
1
Albissola 2010
Finished
19:00
US Pistoiese 1921
1
2
FC Pro Vercelli 1892
Finished
23:00
Robur Siena
3
0
Carrarese Calcio 1908
Finished
21:30
US Alessandria Calcio 1912
1
2
Aurora Pro Patria 1919
Finished
23:00
Olbia Calcio 1905
1
2
Novara Calcio
Finished
23:00
  USA USL, Championship
New York Red Bulls II
4
0
Hartford Athletic
Finished
03:30
Austin Bold FC
-
-
Phoenix Rising FC
بازی شروع نشده است
05:00
  Argentina Copa Argentina
CA River Plate
3
0
Argentino De Merlo
Finished
04:40
Mitre Santiago Del Estero
1
0
Deportivo Roca
Finished
00:40
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 1
Aarhus GF
2
1
Sonderjyske
Finished
14:30
AC Horsens
0
0
Vejle BK
Finished
16:30
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Atsv Stadl-Paura
5
1
VST Voelkermarkt
Finished
21:30
  Colombia Primera A, Apertura
Millonarios FC
1
2
CD Tolima
Finished
04:30
Jaguares FC
2
2
Envigado FC
Finished
01:30
AD Cali
0
0
Club Deportivo Junior FC
Finished
05:30
CD Atletico Huila
0
3
Independiente Santa Fe
Finished
03:30
  Finland Veikkausliiga
Seinajoen JK
0
0
HJK Helsinki
Finished
20:00
  Venezuela Segunda Division
Real Frontera FC
1
0
Deportivo JBL Del Zulia
Finished
00:00
Ucv FC
2
0
Chico de Guayana
Finished
23:30
TFC Maracaibo
4
1
Urena SC
Finished
00:30
CD Hermanos Colmenarez
4
0
Atletico El Vigia
Finished
00:00
Angostura FC
1
0
Ciudad Vinotinto
Finished
00:30
  Paraguay Primera Division, Apertura
Libertad Asuncion
1
1
Guarani Asuncion
Finished
04:45
General Diaz
1
4
SOL De America
Finished
02:45
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
1
0
Hertha BSC Berlin II
Finished
21:30
VfB Auerbach 1906
2
1
ZFC Meuselwitz
Finished
21:30
1. FC Lokomotive Leipzig
1
3
VSG Altglienicke
Finished
21:30
BFC Dynamo
1
4
Bischofswerdaer FV 1908
بازی شروع نشده است
20:30
VfB Germania Halberstadt
2
0
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
21:30
  Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide City
2
0
Adelaide University
Finished
13:15
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
CSD Municipal
0
2
CSD Xelaju MC
Finished
01:30
Antigua Gfc
4
0
Deportivo Sanarate
Finished
02:00
CSD Coban Imperial
2
0
Deportivo Malacateco
Finished
05:30
Deportivo Guastatoya
2
0
Deportivo Iztapa
Finished
02:15
  Germany Amateur Regionalliga North
VfB Oldenburg
3
0
VfL Oldenburg
Finished
20:45
FC St. Pauli II
2
1
1 FC Germania Egestorf/Langreder
Finished
22:00
TSV Havelse
1
1
Hamburger SV II
Finished
21:30
SSV Jeddeloh II
0
3
Werder Bremen II
Finished
22:00
  USA National Womens Soccer League
North Carolina Courage
5
0
Orlando Pride
Finished
03:30
  Austria Amateur Regionalliga East
SC Neusiedl AM See 1919
3
0
SK Rapid Wien (A)
Finished
21:30
  El Salvador Segunda Division
AD Santa Rosa Guachipilin
3
4
Cd Racing Junior De Armenia
Finished
01:30
  Australia U20 Queensland National Premier League
Brisbane Roar FC
4
2
Moreton Bay Jets
Finished
13:30
  Austria Amateur Kärntner Liga
SV Spittal/Drau
2
2
St Jakob Ros
Finished
21:30
SK Treibach
3
3
Asco Atsv Wolfsberg
Finished
21:00
SAK Celovec/Klagenfurt
1
0
ATUS Ferlach
Finished
21:30
  Morocco Botola
Hassania Union Sport Agadir
2
1
Wydad Athletic Club Casablanca
Finished
18:30
  France National
Stade Olympique Choletais
0
1
Le Mans FC
Finished
23:00
  Croatia 3. HNL, West
Trnje
2
1
Hnk Orijent 1919
Finished
19:00
Opatija
3
1
NK Naftas Hask
Finished
19:00
Nk Jarun
2
1
NK Krk
Finished
19:00
NK Spansko
2
0
NK Zagreb
Finished
19:00
Jadran Porec
2
1
Zagorec Krapina
Finished
19:00
  Poland I Liga
Podbeskidzie Bielsko Biala
3
3
Wigry Suwalki
Finished
20:30
Bytovia Bytow
2
2
Rakow Czestochowa
Finished
20:30
OKS Stomil Olsztyn
0
2
Chrobry Glogow
Finished
22:15
  Germany Amateur Regionalliga West
Borussia Monchengladbach II
4
2
SV 19 Straelen
Finished
21:30
TSV Alemannia Aachen
2
1
SC Verl
Finished
22:00
  Austria Amateur Oberösterreich Liga
ASKO Donau Linz
1
1
Union St Martin/M
Finished
21:30
  Kazakhstan 2nd League
Shakhtar Karaganda Reserve
1
0
Sdyusshor
Finished
13:30
  Croatia 2. HNL
NK Dugopolje
1
0
Gnk Dinamo Zagreb II
Finished
19:00
  China China Super Championship, Women
Henan Shisanxiang
1
5
Shanghai
Finished
12:30
Wuhan Jiangda
5
0
Sichuan Jiannanchun
Finished
10:00
Jiangsu Huatai
-
-
Shandong
inprogress
06:30
  Egypt 2nd Division
AL Mareikh
0
0
FC Masr
Finished
17:30
  Slovenia Slovenia Cup, Women
Znk Krim
4
2
ZNK Radomlje
Finished
19:30
  Australia Gold Coast Premier League Reserve
Burleigh Heads
0
0
Broadbeach United
Finished
13:00
  Australia Gold Coast Premier League
Burleigh Heads
2
1
Broadbeach United
Finished
15:00
  Kuwait Premier League
AL Kuwait SC
2
1
Kazma SC
Finished
21:30
  Argentina Primera D Metropolitana
Deportivo Paraguayo
1
0
Argentino de Rosario
Finished
23:00
Centro Espanol
0
2
Puerto Nuevo
Finished
23:00
Real Pilar
-
-
CSYD Liniers
بازی شروع نشده است
23:00
  Montenegro Cup
FK Buducnost
0
0
FK Sutjeska
Finished
20:30
  Palestine West Bank League
Markez Balata
3
2
Jabal El Mokaber
Finished
18:30
  India Delhi Senior Division
Delhi FC
1
0
National United Sc
Finished
13:00
Jaguar FC
-
-
Hindustan FC
Finished
15:00
  Russia Youth League
Anzhi Makhachkala
0
2
FC Akhmat Grozny
Finished
16:30
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Colepark United
1
0
Cherry Orchard
Finished
22:00
  Austria Amateur Regionalliga West
FC Kitzbuehel
2
2
USK Anif
Finished
22:00
  Panama Premier Reserve League
Plaza Amador
2
0
Union Deportivo Universitario
Finished
02:30
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Southport Reverse
5
1
Bond Bullsharks
Finished
13:00
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Minsk
4
0
Dnepr Mogilyov
Finished
16:30
Neman Grodno
6
0
FC Vitebsk Reserve
Finished
15:00
  Brazil U20 Gaucho
Uniao Harmonia Fc Rs
0
2
GE Brasil RS
Finished
22:30
Novo Horizonte
0
3
Clube Esportivo Lajeadense Rs
Finished
22:30
  Spain Segunda Division Femenina, Group V
Cde Olimpico de Madrid
3
1
Leon Futbol Femenino
Finished
16:30
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, State Victoria
Dandenong Thunder
2
3
Northcote City
Finished
14:30
Springvale White Eagles
0
1
Eltham Redbacks FC
Finished
14:00
  Slovakia U19 1. Liga
Slovan Bratislava
4
1
MSK Zilina
Finished
13:30
Tatran Presov
0
2
Dunajska Streda
Finished
13:30
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
SC Freiburg II
2
1
1. Fsv Mainz 05 II
Finished
16:30
  Italy Serie D, Girone H
AZ Picerno
0
0
Taranto Fc 1927
Finished
17:30
Fc Francavilla 1931
0
1
Usd Bitonto Calcio
Finished
17:30
Asd Polisportiva Sarnese
1
2
Ssd Fidelis Andria 2018
Finished
17:30
Sorrento Calcio
1
0
Asd Calcio Pomigliano
Finished
17:30
Asd Team Altamura
1
2
US Citta Di Fasano
Finished
17:30
  Finland Amateur 3 Division Turku
Turun Pallokerho
1
2
Paiha
Finished
20:30
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Raasiku FC Joker
0
4
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
20:30
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Managua
-
-
Diriangen
Finished
02:00
Real Esteli
-
-
Walter Ferretti
Finished
03:00
  Tanzania Premier League
Ndanda FC
1
0
Azam FC
Finished
17:30
  Greece Football League
Doxa Dramas
4
0
Apollon Pontou
Finished
17:30
  Australia Gold Coast Veto League 1
Southport
8
2
Bond Bullsharks
Finished
15:00
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Csyd Tristan Suarez
1
0
Deportivo Espanol
Finished
22:30
Talleres de Remedios de Escalda Reserve
0
4
CA Estudiantes
Finished
16:30
  International Clubs Copa Sudamericana
Oriente Petrolero
1
1
Rionegro Aguilas
Finished
05:00
CSD Independiente Del Valle
2
0
Union De Santa Fe
Finished
05:00
  Brazil Campeonato Paraibano, Playoffs
Campinense PB
1
2
Botafogo FC PB
Finished
05:05
  Argentina Copa Santa Fe
Central Helvecia
1
2
Central San Carlos
Finished
23:30
  Brazil Gaucho, Playoffs
Gremio FB Porto Alegrense RS
0
0
SC Internacional RS
Finished
05:00
  Russia Football National League
FC Baltika Kaliningrad
1
1
FC Sibir Novosibirsk
Finished
21:30
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
FK Brodarac
-
-
OFK Belgrade
بازی شروع نشده است
15:30
  Italy Serie D, Girone F
Real Giulianova Ssd
1
0
ASD Montegiorgio Calcio
Finished
17:30
Sammaurese Calcio
1
0
Isernia Fc 1928
Finished
17:30
Ss Matelica Calcio Asd
4
2
Asd Savignanese 1932
Finished
17:30
Forli Fc
3
1
Santarcangelo Calcio 1926
Finished
17:30
Avezzano Calcio
0
1
Ssd Citta Di Campobasso
Finished
17:30
  Czech Republic Krajsky prebor
Sk Ujezd Praha 4
3
1
Uhelne Sklady
Finished
20:30
SK Batov 1930
2
0
Nad Vlari
Finished
21:00
  Portugal U19 Division 2
GC Alcobaca
1
1
Real Sport Clube
Finished
19:30
  Italy Serie D, Girone A
Borgosesia Calcio
1
0
Stresa Sportiva
Finished
17:30
US Folgore Caratese
6
2
Acd Pro Dronero
Finished
17:30
Usd Lavagnese 1919
2
1
Calcio Chieri 1955
Finished
17:30
Scd Ligorna 1922
-
-
GS Arconatese 1926
بازی شروع نشده است
17:30
  Italy Serie D, Girone E
Ac Tuttocuoio 1957
1
1
Asd Sangiovannese 1927
Finished
17:30
Fc Ponsacco 1920
2
0
Sporting Trestina
Finished
17:30
  Italy Serie D, Girone C
ASD Cartigliano
0
1
ACD Campodarsego Calcio
Finished
17:30
  Italy Serie D, Girone I
US Palmese 1912
1
0
Asd Turris Calcio
Finished
17:30
Asd Portici 1906
2
0
Marsala Calcio
Finished
17:30
Asd Roccella
0
0
Acr Messina
Finished
17:30
  International Clubs Club Friendly Games
Volyn Lutsk
-
-
FC Lviv
بازی شروع نشده است
17:30
  Russia PFL, East
S-2 Novosibirsk
0
3
FC Irtysh Omsk
Finished
15:30
  Italy Serie D, Girone G
Asd Trastevere 1909
1
0
Asd Lanusei Calcio
Finished
17:30
US Ladispoli
3
1
Ssd Albalonga Calcio
Finished
17:30
  Australia Brisbane Capital League 3
Logan Village
0
5
Logan Metro
Finished
15:00
  Poland Ekstraklasa, Women
AZS Wroclaw
3
0
Mitech Zywiec
Finished
17:30
  Italy Serie D, Girone D
Asd Fanfulla
4
2
Asd Axys Zola
Finished
17:30
Asd Sasso Marconi 1924
0
3
San Marino Calcio
Finished
17:30
  Uganda First Division
Hope Doves Fc
4
1
Water Fc
Finished
16:30
Nebbi Central Fc
0
2
Wakiso United
Finished
17:30
  Russia Zone Moscow
Ararat Moscow
7
2
Setun Kuntsevo
Finished
16:30
  Italy Serie D, Girone B
Us Darfo Boario
0
0
FC Legnago Salus SSD
Finished
17:30
Sdl Rezzato
3
4
Ssd Pro Sesto
Finished
17:30
Seregno Calcio
1
1
Ac Ponte San Pietro-isola
Finished
17:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید