0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  South America Copa Libertadores
Cerro Porteno
0
3
Palmeiras
Finished
02:45
Deportes Tolima
0
1
CR Flamengo RJ
Finished
05:00
Talleres de Cordoba
1
1
Colon de Santa Fe
Finished
02:45
Velez Sarsfield
1
0
CA River Plate
Finished
05:00
  South America Copa Sudamericana
Deportivo Cali
0
0
FBC Melgar Arequipa
Finished
05:00
The Strongest La Paz
1
2
Ceara CE
Finished
02:45
Deportivo Tachira FC
1
1
Santos FC Sao Paulo
Finished
05:00
  Egypt Premier League
Smouha
3
2
Al Ahly Cairo
Finished
00:00
  Iceland 2. Deild
Aegir
2
0
Hottur/Huginn
Finished
00:45
  Brazil Serie B
Nautico Capibaribe
1
1
Criciuma EC
Finished
02:30
Novorizontino SP
2
0
CR Vasco da Gama RJ
Finished
05:00
CRB Clube de Regatas Brasil
0
0
Tombense MG
Finished
05:00
  United States MLS
Toronto FC
1
2
Columbus Crew
Finished
04:00
Chicago Fire
1
0
Philadelphia Union
Finished
04:30
Portland Timbers
2
1
Houston Dynamo
Finished
07:00
Los Angeles Galaxy
2
3
Minnesota United
Finished
07:00
Seattle Sounders
1
2
Montreal Impact
Finished
06:30
FC Cincinnati
4
4
New York City FC
Finished
04:00
Los Angeles FC
3
1
FC Dallas
Finished
07:00
  Argentina Copa Argentina
Gimnasia y Esgrima La Plata
2
0
Flandria
Finished
01:35
  United States USL Championship
Rio Grande Valley FC
0
0
El Paso Locomotive FC
Finished
05:00
Charleston Battery
3
4
Atlanta United II
Finished
04:00
San Diego Loyal
2
1
Orange County SC
Finished
06:30
  Morocco Botola Pro
Olympique Khouribga
1
4
Olympique de Safi
Finished
00:00
RSB Berkane
3
1
Chabab Mohammedia
Finished
00:00
  Iceland 4. Deild
Alafoss
1
3
Golfklubbur Grindavikur
Finished
00:30
Smari
0
3
Hamar Hveragerdi
Finished
00:30
Berserkir
1
1
Hafnir
Finished
00:30
KB Breidholt
2
2
Lettir
Finished
00:30
  United States US Open Cup
Orlando City SC
2
1
Nashville SC
Finished
03:30
  United States USL League Two
Chicago FC United
2
0
St. Louis Lions
Finished
04:00
Christos FC
0
3
Lionsbridge FC
Finished
03:30
New Jersey Copa
2
5
Hudson Valley Hammers
Finished
01:30
Boston Bolts
0
1
AC Connecticut
Finished
04:00
West Chester United
1
2
Ocean City Noreasters
Finished
04:00
South Georgia Tormenta FC II
4
0
Southern Soccer Academy Kings
Finished
04:00
FA Euro New York
0
0
Long Island Rough Riders
Finished
04:30
Albion Hurricanes Royals
2
1
Corpus Christi FC
Finished
04:30
Minneapolis City
1
2
FC Manitoba
Finished
04:30
San Francisco City
0
1
Marin FC Legends
Finished
06:30
Tampa Bay United
0
0
Florida Elite
Finished
03:30
Cedar Stars Rush
4
2
Westchester Flames
Finished
03:30
FC Motown II
5
0
Morris Elite
Finished
03:30
Nona FC
3
0
FC Florida U23
Finished
03:30
South Bend Lions
3
0
Toledo Villa FC
Finished
03:30
Chicago Dutch Lions
3
5
Chicago City SC
Finished
04:30
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
0
1
Valour FC
Finished
03:30
  Mexico Liga de Expansion
Raya2 Expansion
1
0
Atletico Morelia
Finished
06:35
CD Tapatio
3
1
Alacranes de Durango
Finished
02:30
Coyotes de Tlaxcala
2
0
Cimarrones de Sonora
Finished
04:35
  Iceland U19 League
Fram/Úlfarnir U19
1
1
Fjolnir U19
Finished
00:30
  Brazil Baiano 2
Fluminense De Feira
1
0
Flamengo de Guanambi
Finished
02:45
  Gambia GFA Premier League
Gambia Ports Authority
0
0
Hawks FC
Finished
01:00
  Jamaica Premier League
Waterhouse FC
1
1
Harbour View FC
Finished
02:30
Dunbeholden FC
4
4
Cavaliers FC
Finished
05:00
  Brazil Baiano U20
Vitoria BA U20
1
2
EC Bahia U20
Finished
02:45
  United States NPSL
Central Florida Panthers SC
3
2
Miami United FC
Finished
03:30
Akron City
0
8
Cleveland SC
Finished
04:00
Pensacola
0
0
Tallahassee SC
inprogress
04:30
  United States USL League One
Greenville Triumph SC
3
1
North Carolina
Finished
03:30
FC Tucson
0
1
Richmond Kickers
Finished
06:30
  United States WPSL
WFC Charlotte (W)
0
4
Charlotte Lady Eagles (W)
Finished
03:30
FC Dallas (W)
2
3
D'Feeters Kicks SC (W)
Finished
04:30
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Dominican Rep U20
1
0
Jamaica U20
Finished
03:30
Guatemala U20
2
1
Mexico U20
Finished
06:30
  Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
0
0
Khaan Khuns Erchim
inprogress
09:30
  Brazil Carioca 2
Volta Redonda
4
2
Macae Esporte
Finished
02:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید