0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Copa Fgf
EC Novo Hamburgo RS
-
-
Sapucaiense RS
inprogress
00:00
AC Garibaldi RS
0
0
CE Aimore RS
inprogress
21:30
  Sweden Allsvenskan
IFK Norrkoping FK
1
0
Mjallby AIF
inprogress
20:30
IFK Goteborg
3
0
Djurgardens IF
inprogress
20:30
Halmstads BK
1
1
Orebro SK
inprogress
20:30
Degerfors IF
0
2
IF Elfsborg
inprogress
20:30
  Argentina Campeonato de Reserva de Primera Division
Racing Club
2
2
Defensa Y Justicia
Finished
16:30
  Uzbekistan Cup
FK Agmk Olmaliq
3
2
Qizilqum Zarafshon
Finished
16:45
  Tunisia Ligue 1
Etoile Sahel
1
0
Africain
Finished
17:00
  Brazil U20 Paulista
Oeste FC SP
-
-
AA Ponte Preta SP
inprogress
17:30
SE Itapirense SP
0
0
SE Palmeiras SP
بازی شروع نشده است
21:30
Independente FC
-
-
Atletico Monte Azul SP
inprogress
21:30
Flamengo SP
0
0
Capivariano FC SP
بازی شروع نشده است
21:30
EC Xv de Novembro Piracicaba SP U20
1
0
Sao Paulo FC SP
بازی شروع نشده است
21:30
Santos FC SP
0
1
Amparo AC SP U20
inprogress
21:30
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification
Nepal
0
6
Tajikistan
Finished
17:30
Sri Lanka
0
5
Qatar
Finished
18:30
Yemen
0
0
Syrian Arab Republic
بازی شروع نشده است
20:30
  Jordan Women League
AL Qadisiyah
-
-
Orthodox
inprogress
17:30
  Algeria U21 Ligue 1
RC Relizane
-
-
Wa Tlemcen
inprogress
17:30
  Austria OFB Cup
LASK
2
1
WSG Tirol
Finished
19:30
  Netherlands KNVB beker
Ajax Amateurs
0
5
SC Cambuur
بازی شروع نشده است
20:15
  Saudi Arabia Saudi Prof. League
AL Shabab FC (KSA)
3
0
AL Tai
inprogress
20:20
  Spain LaLiga
RC Celta de Vigo
0
1
Real Sociedad San Sebastian
inprogress
20:30
Granada CF
0
0
Getafe CF
inprogress
21:30
  Argentina Camp. de Reserva de Primera Division B National
Chacarita Juniors
0
2
CA Barracas Central Reserve
Finished
16:30
  France National
US Creteil-Lusitanos
1
0
Red Star FC
inprogress
20:30
  Morocco Botola
AS Far Rabat
0
0
Wydad AC
بازی شروع نشده است
20:45
  Germany Amateur Landespokal Mittelrhein
SV Deutz 05
2
1
Teutonia Weiden
inprogress
21:00
  Hungary Magyar Kupa
Kazincbarcikai SC
2
1
Diosgyori VTK
inprogress
21:00
  Denmark DBU Pokalen
FC Midtjylland
0
0
Aalborg BK
inprogress
21:15
  Brazil Campeonato Sergipano A2
Barra SE
1
0
Riachao SE
بازی شروع نشده است
21:30
Sport Socorro SE
0
0
Falcon SE
inprogress
21:30
Independente Simao Dias SE
0
0
Boquinhense SE
inprogress
21:30
  Romania Romania Cup
ASU Politehnica Timisoara
1
0
Rapid Bucuresti 1923
inprogress
21:30
  Belgium Beker van Belgie
Cercle Brugge
0
0
KVK Tienen
بازی شروع نشده است
21:30
  Norway Eliteserien
Sarpsborg 08
0
0
Valerenga IF Oslo
inprogress
21:30
  Slovenia Slovenia Cup
NK Maribor
0
0
NK Domzale
inprogress
21:45
  Brazil Copa Rio U20
Nova Iguacu FC RJ
3
3
CR Vasco da Gama RJ
Finished
16:30
  Greece Cup Epsda (West Attika Zone)
Zofria
1
2
PAOK Mandras
Finished
16:30
Lamperi Elefsinas
1
1
AS Dina. Aspropirgou
Finished
16:30
  El Salvador U20 Primera Division
11 Deportivo FC U20
-
-
CD Fas U20
inprogress
00:30
  Czech Republic CFL
SK Rakovnik
2
2
FC Pisek
Finished
11:45
Loko Vltavin
3
0
FA Povltavska
Finished
11:45
  Colombia Primera A, Clausura
CD La Equidad
2
2
Rionegro Aguilas
Finished
00:30
  USA Usl Championship
Charlotte Independence
1
0
Loudoun United FC
Finished
01:00
Memphis 901 Fc
3
2
FC Tulsa
Finished
03:30
  Brazil Goiano, 2 Divisao
Goiatuba EC
0
0
Goiania EC GO
Finished
01:30
  Uruguay Segunda Division
Danubio FC
2
0
Rampla Juniors
Finished
02:15
  Brazil Copa Santa Catarina
Figueirense FC SC
-
-
Avai FC SC
inprogress
02:30
  USA Major League Soccer
FC Dallas
1
2
Real Salt Lake
Finished
03:30
  Mexico Liga De Expansion Mx, Apertura
CF Correcaminos UAT
2
2
Cd Tapatio
Finished
03:35
CSD Dorados Sinaloa
3
0
Venados FC
Finished
05:35
  India JK Premier Ut League
JK Spdc Xi
-
-
Sports Council FA
inprogress
10:30
  Simulated Reality League LaLiga SRL
UD Levante SRL
-
-
Atletico Madrid SRL
inprogress
11:30
Granada CF SRL
-
-
Getafe CF SRL
inprogress
11:30
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Real Sociedad SRL
inprogress
11:30
  Simulated Reality League Serie A SRL
SSC Napoli SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
11:30
  Czech Republic Krajsky Prebor
FC Kurim
-
-
FC Dosta Bystrc-Kninicky
inprogress
11:45
FC Svratka Brno
1
3
SK Lisen B
Finished
12:00
Pardubicky
6
0
Lanskroun Fo
Finished
16:00
MS Brno
1
2
FK Banik Ratiskovice
Finished
16:30
FC Sparta Brno
5
3
Bosonohy
Finished
16:30
  Zambia Super League
Prison Leopards
0
1
Red Arrows
Finished
16:30
  India Bangalore Super Division
Bengaluru FC
-
-
Asc And Center FC
بازی شروع نشده است
11:45
Bangalore Eagles FC
6
1
Aeronautical Development Establishment FC
Finished
13:45
  Czech Republic U19 1st Division
FC Pardubice
-
-
FC Zbrojovka Brno
inprogress
12:30
1.FK Pribram
4
3
FK Mlada Boleslav
Finished
14:30
  Georgia Cup
FC Gagra
1
2
FC Shukura Kobuleti
Finished
13:00
FC Gareji Sagarejo
1
2
FC Saburtalo Tbilisi
Finished
13:00
  Portugal U23 Championship
Sporting Cp U23
1
1
CS Maritimo
Finished
13:30
Rio Ave
2
1
FC Famalicao
Finished
17:30
  Turkey Turkiye Kupasi
Genclerbirligi SK
3
1
Pendikspor
Finished
14:30
Antalyaspor
5
0
Diyarbekirspor AS
Finished
18:30
Adana Demirspor
1
0
Nigde Anadolu
بازی شروع نشده است
21:15
  Hungary U19 League
Budai Futball Club SE
2
4
Pecsi MFC
Finished
14:30
  Bulgaria Bulgarian Cup
FK Septemvri Sofia
4
1
SFC Etar Veliko Tarnovo
Finished
15:30
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
3
1
Gorna Oryahovitsa
Finished
16:30
PFC CSKA Sofia
2
0
FC Arda Kardzhali
Finished
19:30
  Greece Cup Eps Achaias
AE Neapolis
0
1
Olympiacos Patras
inprogress
16:00
  Brazil Carioca, Serie B2
Ceres FC RJ
3
0
Bonsucesso FC RJ
Finished
16:30
  Argentina Camp. de Reser de Primera Division B Metropolitana
CA Talleres de Remedios
2
0
CD Armenio
Finished
16:30
CD UAI Urquiza Reserve
1
0
CSD Flandria Reserve
بازی شروع نشده است
20:30
Comunicaciones Bsas II
0
0
Canuelas FC Reserves
inprogress
21:30
  Italy Serie B
FC Crotone
-
-
Benevento Calcio
بازی شروع نشده است
22:00
US Cremonese
-
-
SC Pisa
بازی شروع نشده است
22:00
Como 1907
-
-
Pordenone Calcio
بازی شروع نشده است
22:00
Perugia Calcio Spa
-
-
Reggina 1914
بازی شروع نشده است
22:00
AS Cittadella
-
-
Parma Calcio
بازی شروع نشده است
22:00
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید